15 Maja 2017

Magda, Sapo

SHARE :

BOTOKS DO WŁOSÓW

 

Najczęstsze oznaki osłabienia włosów:

 

 

• utrata ELASTYCZNOŚCI

• utrata PRAWIDŁOWEJ STRUKTURY

• utrata GŁADKOŚCI

• utrata BLASKU

 

Włosy z takimi objawami potrzebują natychmiastowego odmłodzenia oraz kuracji zapobiegającej dalszemu osłabieniu.

 

 

W walce ze zniszczonymi włosami radzimy sięgnąć po wyjątkowo skuteczną broń,  jest nią niezwykła kuracja o działaniu zbliżonym do botoksu.

 

Laboratorium włoskiej marki Fanola opracowało właśnie rewolucyjny kompleks BOTOLIFE. To kompleks na bazie wyjątkowej rośliny o działaniu zbliżonym do botoksu, który skutecznie dociera do zniszczonych obszarów włosów, wypełniając je od środka substancjami regenerującymi. W kontakcie ze znajdującą się we włosach wodą, cząsteczki Botolife rozszerzają się, tworząc trójwymiarową siatkę, która sprawia, że  włókna włosów stają się grubsze i  pełne objętości. Wyjątkowy kompleks roślinny z efektem botoksu, przenika do uszkodzonych obszarów kory i odbudowuje zniszczone włosy od wewnątrz, wzmacnia łuski i sprawia, że włosy stają się zwarte i sprężyste.  Niezwykła synergia kompleksu Botolife, Keratyny oraz Kwasu Hialuronowego, gwarantuje pełną skuteczność kuracji.

 

Włosy natychmiast odzyskują naturalną równowagę proteinową,  zdrowy, pełny witalności wygląd.

 

 

TE SKŁADNIKI MAJĄ MOC:

 

KERATYNA

Przywraca włóknom włosa utracone białko, wzmacnia i sprawia, że włosy stają się  bardziej odporne, zwarte i wytrzymałe. Skutecznie wnika do wnętrza włosów, zapewnia natychmiastową odbudowę.

 

 

KWAS HIALURONOWY

Skutecznie uzupełnia niedobory wody w najbardziej odwodnionych obszarach, przywraca odpowiednią ilość wody potrzebną włosom, nadaje elastyczność i wygładzenie.

 

 

PLAN REKONSTRUKCJI WŁOSÓW W 3 KROKACH:

 

OCZYSZCZENIE

Szampon Botolife

 

Specjalna formuła - pH 6.5, bez dodatku siarczanów i soli - łagodnie oczyszcza, usuwa zanieczyszczenia i pozostałości mineralne. Otwiera łuski włosa, zapewniając optymalne działanie odbudowujące od wewnątrz. Przywraca włosom naturalną równowagę proteinową. Pozostawia włosy miękkie, nawilżone, stonizowane i pełne objętości.

 

ODŻYWIENIE

Maska Botolife

Jej bogata, gęsta, kremowa formuła doskonale uszczelnia łuski włosa. Przyspiesza proces wewnętrznej odbudowy, zapobiega plątaniu się włosów, nadaje elastyczność, jedwabistą miękkość i ładny kształt.

 

 

REKONSTRUKCJA

Spray Botolife Filler

Wnika głęboko w strukturę włosów, wzmacnia i wnika natychmiastowo do uszkodzonych obszarów, zapewnia intensywne działanie odbudowujące od wewnątrz. Włosy stają się pełne witalności, elastyczne i błyszczące.

 

 

 

 

© 2014 Copyright Sapo